Pašpārvalde

 

 

Izglītojamo pašpārvaldes noslēguma pasākums

Kā pateicība par aktīvu darbošanos izglītojamo pašpārvaldē, tika organizēts noslēguma pasākums. 2023.gada 15.jūnijā Jēkabpils Agrobiznesa koledžas skolas un dienesta viesnīcas pašpārvaldes pārstāvji apmeklēt ART galeriju Nester Custom, Elitas Patmalnieces ART galeriju Putti, iepazina Rīgu nelielā ekskursijā un izklaidējās Super Skypark.

Vairāk lasīt te

 


 

Aicinām Tevi uz Atvērto durvju dienām no 11.04. līdz 15.04.2023. no plkst.10.00-16.00 Jēkabpilī, Rīgas ielā 210A trešajā stāvā!

Iepriekš piezvani un piesakies 28645774! 

Mēs Tevi ļoti gaidīsim!!!

 


 


 

 


Valentīndiena vienam ir diena, kad atzīties mīlestībā, citam diena, kad pārdot visvairāk rozes un konfektes, citam, pēdējā cerība, ka izredzētais pievērsīs uzmanību, bet vēl kādam parasta otrdiena.

Šogad Jēkabpils Agrobiznesa koledžā atzīmējām Valentīndienu fotografējoties, filmējot video, dāvinot šokolādes sirsniņas, ģērbjoties sarkanās drēbēs, piedaloties aktivitātēs dienesta viesnīcā, meklējot koledžas superīgāko pāri un atrodot atbildi uz jautājumu - Ko es sevī mīlu? Šis jautājums lika padomāt, aizdomāties, pasmaidīt un kādam paraudāt. Vai bija viegli atbildēt? Kā kuram, citam uzreiz desmit atbildes, citam viena un muļķīga, citam atbilde – es nemāku sevi mīlēt.

Sāksim ar šī gada Valentīndienu mīlēt sevi, lai arī apkārtējie mūs sāk mīlēt un cienīt. Lai mums ikdienā vairāk ir mīlestības, labestības un sapratnes. Un ja nezini kā rīkoties, pajautā, ko darītu mīlestība!
 


 

 


 


LASĪT NOLIKUMU


 


 


Audzēkņu pašpārvalde 2022./2023.m.g.

Audzēkņu pašpārvalde 2019./2020.m.g.