20/05/2024

Vieslekcija: Esi viens no mums- Kļūsti par karavīru!

Izveidots: 20.Maijs, 2024 Autors: Jēkabpils Tehnoloģiju tehnikums

16.05.2024. Jēkabpils Tehnoloģiju tehnikumā viesojās pārstāvis no Nacionālo bruņoto spēku Rekrutēšanas un atlases centra. Vieslekcijās, kas notika 3.kursa audzēkņiem, tika pastāstīts par izvirzītajām prasībām pretendentiem, kuras nepieciešamas profesionālā dienesta kandidātiem, kā arī obligāto valsts dienestu. Tāpat arī par atlases pārbaudījumiem un to norisi, kā arī par dienesta ieguvumiem un iespējām.

Jaunieši ieguva arī jaunu informāciju par turpmākām karjeras iespējām pēc izglītības iestādes absolvēšanas. Informāciju par valsts aizsardzības dienestu un studijām Nacionālajā aizsardzības akadēmijā, kurā bez maksas var apgūt virsnieka profesiju. Tāpat uzzināja, ka profesionālajam dienestam var pieteikties jebkurā laikā, pat neizejot no mājām, jo pieteikuma anketu var aizpildīt un iesniegt tiešsaistē. Anketa līdz ar plašāku informāciju par prasībām kandidātam un atlasi profesionālajam dienestam pieejama vienotās rekrutēšanas platformas “klustikaravirs.lv” sadaļā “Profesionālais dienests”, kur 24/7 režīmā var uzdot jautājumus virtuālajam rekrutierim. Jautājumu gadījumā var zvanīt arī uz profesionālā dienesta bezmaksas informatīvo tālruni 1840 vai rakstīt uz e-pastu rekrutesana@mil.lv.

Aktīvākie jaunieši saņēma arī jaukas pārsteiguma balviņas. Tāpat arī papildinformācija ir izvietota Jēkabpils Tehnoloģiju tehnikuma bibliotēkā sīkākai izpētei, kur katrs interesents var uzzināt sīkāk par piedāvātām iespējām.

Paldies par interesanto vieslekciju!

Karjeras konsultante,

Dace Līcīte